Tooted | Lendkivi.ee

ASL Ecomix universaalfilter

Filter on mõeldud kraani- ja arteese vee komplekspuhastamiseks, samaaegselt vähendab karedust, eemaldab rauda, mangaani ja looduslikke orgaanilisi ühendeid. Filtrimaterjaliks on Ecomix A - mitmesuguste loodusliku ja sünteetilise päritoluga katioonivahetus-, anioonivahetus- ja inertsete vaigude segu.

ASL mitmeotstarbeline filter

ASL on kaasaegne filter, mis vähendab tõhusalt vee rauasisaldust ja sobib juhul kui veel on lisaks kõrge oksüdeeritavus, karedus ja ammooniumisisaldus. Ühe filtriga saab lahendada  mitu veekvaiteediga seotud probleemi.

Pehmendusfilter Orwa J-Cab

J-Cab on automaatne kabinetfilter vee pehmendamiseks, ning jääkraua ja -mangaani eemaldamiseks. Kompaktne teostus , soolamahuti ei ole eraldi. Regeneratsioon toimub automaatselt kella juhtimisel.

Rauaeraldusfilter AFL

AFL filter vähendab raua- ja mangaanisisalduse tarbivees. Raua ja mangaani eraldus toimub spetsiaalse filtrimaterjali abil, see materjal filtreerib ja sadestab raua- ja mangaaniosakesed. Filtrimaterjal aeg ajalt uuendab oma filtreerimisvõimalused kaaliumpermanganaadiga (KMnO4).

Lõhnakatalüsator Oxipress

Seade Oxipress on ettenähtud vee aereerimiseks ja õhutamiseks. Nii saab lahti vee ebameeldivast lõhna, mida tavaliselt põhjustab vee väävelvesinikusisaldus.

Liivafilter Astral

Liivafiltrid Astral on ettenähtud vees leiduvate tahkete osakeste, sette, rauarooste, kolloitse hägu jms kinnipüüdmiseks joogi- ja tarbeveest. Filter on eriti sobilik paigaldamiseks suuremate asulate korteriühistutele.

Sõelfilter Orwa

Asula veetorustikust eralduvad liiva- ja roosteosakesed põhjustavadsageli veeseadmete ummistusi ja hügeenilisi probleeme.
Selle vältimiseks on üheks lahenduseks mehhaanilise sõelfiltri paigaldamine.

Pöördosmoosiseade Bestaqua 60LT

Pöördosmoosiseadmed on ettenähtud vee täielikuks puhastamiseks. Vajalik sooladeeraldus toimub pöördosmoosimembraanis, mis on võimeline eraldama kuni 99 % vees leiduvatest sooladest. Nii on pöördosmoosiseade näiteks eriti sobilik fluoriidide, kloriidide ja nitraatide eraldamiseks joogiveest.

Pöördosmoosiseade Permo Source

Permo Source pöördosmoosiseade koosneb kolmest filtrist mille abil toorvett filtreeritakse. Vajalik sooladeeraldus toimub pöördosmoosimembraanis, mis on võimeline eraldama kuni 99 % vee leiduvatest sooladest. Permo Source pöördosmoosiseadet on on lihtne paigaldada ning see vajab vähest ruumi.

Kontaktivorm
Kontaktivorm
Contact form WordPress